نتایج جستجو برای عبارت :

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
بلومبرگ بورس ایران را در صدر پربازده‌ترین بورس‌های دنیا قرار داد
بلومبرگ: «بازار سرمایه ایران نسبت به 12 ماه گذشته تا به حال 73 درصد (براساس ارزش واحد پول ایران) بازدهی داشته و هم‌اکنون بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری قلمداد می‌شود. ارزش دو بازار بورس و فرابورس ایران نسبت به سال گذشته براساس دلاری نیز دو برابر شده اما هنوز با رکورد سال 2014 این کشور کمی فاصله دارد.»
پیج ( سیگنال ورود ) پیج اینستاگرامی همین سایت است و ما همیشه سعی می کنیم اطلاع
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
ایران برندس سایت اطلاعات مشاغل شیراز می باشد که در آن مشاغل شیراز به صورت کامل ثبت می شوند و از بازدهی بالایی برخوردار می شوند. دسته بندی های متنوع مشاغل و ثبت آسان و بازدید بالا از مزایای سایت می باشد.
مشاغل به صورت کامل از جمله اطلاعات تماس ، گالری تصاویر ، نقشه گوگل آدرس ، متنهای تبلیغاتی و .... ثبت می شوند.
شانس دیده شدن در گوگل از طریق سایت بعد از مدتی هم وجود دارد.
تبلیغات آسان مجازی و پربازده و یک کارت ویزیت آنلاین را با هم می توانید داشته
به پرورش و نگهداری حیواناتی مانند گوسفند و بز برای تولید محصولاتی نظیر پشم ، گوشت ، شیر ، تخم مرغ ، خز ، کود و چرم دامداری گفته می شود . شیوه های دامپروری عمدتا به سمت روش های پربازده و صنعتی تغییر پیدا کرده است . به طوریکه بیش از 90 درصد دام پرورش یافته در ایالت متحده آمریکا از این طریق بدست می آیند . افزایش بازده ای تجاری و اقتصادی مهم ترین مزیت به کارگیری این روش های صنعتی و فشرده می باشد . شایان ذکر است که به کارگیری این موارد به دور از قطعا مع
در این مطلب قصد داریم شما رو با انواع روش های سرمایه گذاری آشنا کنیم و پربازده ترین بازار رو در چند سال اخیر معرفی کنیم.

روش های سرمایه گذاری به شکل های زیر می باشد که با از کمترین بازدهی تا بیشترین بازدهی دسته بتدی شده:
1- سپرده گذاری در انواع بانک ها یا موسسات مختلف
2- خرید ملک (مسکونی، تجاری، زراعی و...)
3- خرید دلار و یورو یا انواع ارزهای رایج بازار یا ارز دیجیتال و بیت کوین
4- خرید طلا و انواع سکه
5- بورس (پر بازده ترین بازار)

هر یک از روش های سر
ثبت برند
اخذ گواهینامه  ثبت برند  یا همان «برند» یک سند معتبر با مزایای مختلف برای کسی است که آن را از اداره کل مالکیت صنعتی دریافت می کند.
هر تولید کننده و صاحب شغلی برای محصولات خود باید نامی انتخاب کند که مشتریان برای خرید و شناخت محصول بدنبال نام تجاری محصول باشند.
اصل و اساس شروع هر فعالیت یا تولید انتخاب نام تجاری و ثبت برند تجاری آن برای جلوگیری از کپی برداری سایرین می باشد.
امروزه صاحبان همه ی مشاغل برند خود را به ثبت رسانده اند و شا
تبلیغات استوری اینستاگرام پربازده و بدون ریسک ، در این روش بر اساس تعداد درخواستی، تبلیغ شما در قالب استوری در صفحات منتخب و برتر اینستاگرام به نمایش گذاشته می شود.
تبلیغات پست ۲۴ ساعته اینستاگرام در پیج های ایرانی پر مخاظب:  آگاهی ساز و اطلاع رسان برند، این روش از مرسوم ترین روش های تبلیغات میباشد که مناسب برای اطلاع رسانی و اجرای کمپین های اینستاگرامی میباشد.
تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ افراد با مخاطب بالا : تبلیغات از طریق افراد تاثیر
خرید ممبر تضمینی پروکسی
پیامرسان تلگرام امکانات و ویژگی های پیشرفته ای دارد که باعث شده بسیاری از کسب و کارهای نوین از این پیامرسان برای رونق دادن به فروش خود استفاده می کنند. تبلیغات و فروش در کانال های تلگرامی بسیار پربازده و پرسود می باشد و همه ی کسب و کارهای نوین همواره سعی دارند در این بازار بزرگ سهیم باشند. در واقع میزان درآمد کانال های تلگرامی به طور مستقیم به تعداد اعضای آن مرتبط می باشد و یک کانال تلگرامی هر چقدر تعداد اعضای فعال آن
رادیاتور شوفاژ
در قدیم بیشتر رادیاتورها از نوع رادیاتور فولادی پره ای با تعداد پره های مختلف بودند.رادیاتورهای فولادی امکان کم و زیاد شدن پره ندارند.در صورت سوراخ شدن رادیاتور فولادی , تعمیر آنها به صرفه نمیباشد.
 رادیاتورهای پره ای آلومینیومی که در برندهای مختلف تولید میشوند و امروزه متداول ترین نوع رادیاتور هستند.در برخی برندهای متفرقه امکان کم یا زیاد کردن پره رادیاتور وجود ندارد.اما در برندهای معروف مانند ایران رادیاتور و بوتان امکا
فناوری نانو
‎C60‏ که از جستارهای مهم پژوهش‌های وابسته به فناوری نانو است.
فناوری نانو، نانوفناورییا نانوتکنولوژی (به فرانسوی: Nanotechnologie، نانوتکنولوژی)
(به انگلیسی: Nanotechnology، نانوتکنالوجی) رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای
را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا
۱۰۰ نانومتر است. وجه منحصر به فرد فناوری نانو داشتن عناصری به نام نانومواد و نان
پربازده ترین عیدی که داشتم مربوط میشه به زمانی که سوم راهنمایی بودم. با پاس شدن pre3 رسما وارد تعطیلات شدم. یک روزه تمام خریدهام رو انجام دادم و وقتی خیالم از بابت لباس هام راحت شد، یه برنامه برای خودم نوشتم. اون زمان از معدل ترم اولم راضی نبودم و میدونستم که یه سری از دروس ترم دوم بین مدارس سمپاد هماهنگ برگزار میشه که قطعا سخت تره! از تاریخ و دفاعی گرفته تا فیزیک و شیمی همه رو توی برنامه ام گذاشتم. وقت برای حل تست هم درنظر گرفتم چون المپیاد مرحله
ایا میدانید ثبت شرکت  چیست؟
ثبت برند یکی از اقداماتی است که میبایست در هنگام ثبت شرکت انجام بگیرد ،در ادامه این مطلب موسسه ثبت برند کریم خان به توضیح اجمالی در رابطه با مفهوم برند میپردازد،برند یا نام تجاری نامیست که سبب تمایز محصولات و خدمات و ثبت برنداز سایر خدمات و شرکت ها می شود. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خد
شرکت کیارس ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت موجب می شود کسب و کار شما تغییر کند و شکل زیبایی به خود بگیرد 
سعی کنید کارت ویزیت خود را حرفه ای طراحی کنید 
کارت ویزیت ها به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر آمده است
پلن ساده کارت ویزیت
پلن استاندارد کارت ویزیت
پلن حرفه ای کارت ویزیت
در پلن ساده کارت ویزیت یک کارت ویزیت ساده با هزینه کم برای شما طراحی می شود
در پلن استاندارد کارت ویزیت یک کارت ویزیت استاندارد با هزینه معمولی برای شم
منزرنا 400 ژل پولیش زبر سری سبز
ترکیب برش نوآورانه برای کت های شفاف خودرو، همه جا جلوه خیره کننده ای به همراه می آورد. در زمان ضبط بدون حلالهای پرخاشگر و فرار، علائم شن و ماسه را خارج می کند. به لطف جدیدترین فن آوری های پولیش با ساینده های کم، در محدوده پایان کار می کند و هیچ گونه بو و بوی نامطبوعی ندارد.
فواید:سایش بسیار زیادحذف سریع سریع علائم شن و ماسهپربازدهبراق بالا پایانبدون تشکیل گرد و غبارمطابق با DIN EN ISO 11890 2 VOC رایگانعاری از حلالهای ناخ
هتل داری یکی از پردرآمد ترین و پیچیده ترین شغل های کشور ما و سایر کشورها است. اگر بخواهیم یک هتل را رونق بخشیده و به بزرگ تر شده و معروف تر شدن آن کمک کنیم لازم است عوامل متعددی را در نظر داشته باشیم. اولین چیزی که یک فرد را جذب هتل می کند ظاهر و زیبایی آن است. پاکیزگی و لوکس بودن وسایل داخل هتل اهمیت زیادی دارد و می تواند موجب جذب یا دفع مشتری شود.از ابتدای ورودی هتل می توان با یک فرش تشریفاتی زیبا در جلوی پای میهمانان به آنان احترام گذاشته و نشا
ثبت شرکت
-  امکان ورود به عرصه های بین المللی -  جلب اعتماد بیشتر مشتریان و شرکت های جهت تعامل -  اخذ و اعطای نمایندگی رسمی -  بودجه بندی دقیق و منعطف تر نسبت به تجارت فردی-  امکان حضور در مناقصات و مزایدات -  امکان تبلیغات گسترده و پربازده
-  رسمی شدن کسب و کار و حمایت قانون -  بهره مندی از معافیت های مالیاتی و دارایی با توجه به نوع فعالیت -  امتیازات اعتبارات وام تسهیلات ( به عنوان مثال در شرکت های سهامی خاص،  معمولاَ تا سقف ده برابر سرمایه ش
در سال های اخیر بسیاری از شاخه های مختلف تبلیغات پا به عرصه ظهور گذاشته است. از این رو صاحبان مشاغل و مدیران برندهای معتبر میتوانند از یک سبد متنوع از انواع تبلیغات برای معرفی محصولات خود استفاده نمایند.
لذا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه که تاثیر به سزایی بر روی تمامی کسب و کارهای مختلف گذاشته است، صاحبان و مدیران مشاغل را به استفاده از تبلیغات پربازده و کم هزینه ترغیب نموده است.
از این رو یکی از بهترین انواع تبلیغات که علاوه بر داش
زنبور عسل
مهم ترین ارزش زنبور عسل برای انسان
زنبور عسل یکی از مفیدترین ، مولدترین و شگفت انگیزترین مخلوقات خداوند است
که بدون آن زندگی بر روی کره زمین ، اگر غیر ممکن نشود ،
بسیار مشقت بار و هولناک می شود .
در غیاب زنبور عسل یا در شرایط عدم استفاده موثر از زنبورعسل در تولید محصولات زراعی و باغی نیازمند به این حشره برای گرده افشانی ، قابلیت تولید در کشاورزی ، منابع طبیعی ، دامپروری و ... به طور روزافزون کمتر می شود
و با نابودی تدریجی این منابع ؛ گ
پکیج بوتان پرلا پرو 24000 مدل Perla Pro 24RSI
با توجه به اهمیت روز افزون بازدهی انرژی تجهیزات گرمایشی ، لزوم استفاده از دستگاه های پربازده و با کمترین تلفات حرارتی بیشتر حس می شود. تامین بار حرارتی ساختمان ها ، بخش قابل توجهی از مصرف گاز بخش خانگی را تشکیل می دهد. یکی از محصولات گرمایشی که امروزه ، جایگزین آبگرمکن ها ، بخاری ها و موتورخانه های مرکزی شده است ، پکیج شوفاژ دیواری است.
از مزایای پکیج دیواری ، گرمایش و تامین آب گرم بهداشتی برای هر واحد مسکو
شرکت کیارس با تیم مجرب خدمات طرحی لوگو به مشتریان عزیز ارائه می نماید .
طراحی لوگو خوب نشان گر شخصیت شرکت و موسسه شماست .
پس به طراحی لوگو به صورت حرفه ای اهمیت ویژه ای داشته باشید
پلن های طراحی لوگو عبارتند از :
پلن ساده طراحی لوگو
پلن استاندارد طراحی لوگو
پلن حرفه ای طراحی لوگو
پلن ساده طراحی لوگو به صورت ساده برای شما طراحی لوگو انجام می شود و هزینه بسیار پائینی دارد
پلن استاندارد طراحی لوگو به صورت استاندارد برای شما طراحی لوگو انجام می ش
خرید باغ ویلا در شهریار میدان نماز : خرید باغ ویلا و ویلا داری در مناطق خوش آب و هوا از دیرباز وجود داشته ، اما این روزها تا حدودی با افزایش روبه‌ رو بوده است.
از دلایل این افزایش می‌توان به آلودگی هوا، شلوغی ، ازدحام و فشارهای زندگی شهری اشاره کرد.
دلایلی که می‌تواند افراد را به خرید باغ ویلا در شهریار و مهاجرت به مناطق ویلایی‌نشین یا مسافرت‌های گاه و بی‌ گاه به این مناطق ترغیب کند.
اما خرید باغ ویلا به راحتی خرید آپارتمان نقلی نیست و
خرید باغویلا در شهریار میدان نماز : خرید باغویلا و ویلا داری در مناطق خوش آب و هوا از دیرباز وجود داشته ، اما این روزها تا حدودی با افزایش روبه‌ رو بوده است.
از دلایل این افزایش می‌توان به آلودگی هوا، شلوغی ، ازدحام و فشارهای زندگی شهری اشاره کرد.
دلایلی که می‌تواند افراد را به خرید باغویلا در شهریار و مهاجرت به مناطق ویلایی‌نشین یا مسافرت‌های گاه و بی‌ گاه به این مناطق ترغیب کند.
اما خرید باغویلا به راحتی خرید آپارتمان نقلی نیست و ا
دلیل بوی بد ماشین لباسشویی:
زمانی
که مقدار زیادی از مواد شوینده در لباسشویی به کار میبریم نسبت زیادی از
مواد شوینده با اب ترکیب نشده و کار شتشو را انجام نمیدهند.مقدار باقی
مانده مواد شوینده یک لایه رسوب در انتهای لگن ماشین لباسشویی ایجاد
میکند.سپس باکتری های موجود در هوا که به دنبال یک محل گرم و مرطوب برای
رشد میگردند در انتهای لگن لباسشویی که حاوی پسماندهای مواد شوینده می
باشند شروع به رشد کرده و باعث تولید بوی نامطبوع از خود می شوند.
نه
کسب درآمد توسط فروش و ارائه پنل های کاربری و نمایندگی تلگرام
تلگرام دیگر جز برترین برنامه های ارتباطی ایران می باشد و جای پای خود را در ایران محکم کرده است
و ارسال پیام های تبلیغاتی توسط تلگرام الان یکی از پربازده ترین روش های تبلیغاتی می باشد
دلایل آن
ارسال 2000 حرف در هر پیام
ارسال عکس
ارسال فیلم
ارسال صوت
ارسال فایل
همچنین تعرفه ارسال هر پیام بسیار پایین تر از تبلیغاتی پیام کوتاه می باشد
در حال حاضر بهترین روش کسب درآمد در اینترنت تا زمانی
جسارت زشت عایشه به حضرت فاطمه و ام المومنین خدیجه سلام الله علیهما و عصبانیت و پاسخ کوبنده حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله به او
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
١١۶- حدثنا محمد بن الحسن بن أحمد بن الولید رضی الله عنه قال: حدثنا محمد بن الحسن الصفار، عن أحمد بن محمد بن خالد قال: حدثنی أبو علی الواسطی، عن عبد الله بن عصمة، عن یحیى بن عبد الله، عن عمرو بن أبی المقدام، عن أبیه، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: دخل رسول الله صلى الله علیه وآ
بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که قصد دارند اقامت لهستان را دریافت کنند، مسیر ثبت شرکت لهستان را انتخاب می‌کنند؛ زیرا یک مسیر مطمئن، هدفمند، قانونی و پربازده محسوب می‌شود. مزایای اقتصادی و مالی لهستان برای کارآفرینان بسیار زیاد است ولی باید پذیرفت که لهستان در کنار مزایای بسیار، معایبی هم دارد. یکی از مواردی که بسیاری از کارآفرینان نمی‌توانند خودشان را با آن وفق دهند و باعث می‌شود که کمی در دردسر بیفتند، آب و هوای خاص لهستان ا
فناوری نانو، نانوفناوری یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است. وجه منحصر به فرد فناوری نانو داشتن عناصری به نام نانومواد و نانوساختار است . در واقع نانو تکنولوژی فهم و به‌کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم‌هایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی عمدتاً متأثر از غلبه خواص کوا
صندلی مدیریتی مناسب و ویژگی های آن
صندلی مدیریتی مناسب برای انجام کار بهتر و پربازده تر.
همکارانتان هر روز صبح باشتاب به محل کار می آیند تا صندلی اداری مطلوبی را به دست آورند،
احتمالا وقت آن رسیده که به بازار بروید و صندلی مدیریتی بیشتری همانند آن بگیرید .
برای آشنایی با صندلی کنفرانس و صندلی کارمندی کلیک کنید.
احتمال این وجود دارد که صندلی اداری مطلوب به علت قیمت بالای آن ، همیشه محبوب ترین نباشد
و این قیمت بالا به این دلیل است که صندلی
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت خود را  ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت خود را  ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
Super Heavy Cut Comple 300

برای سایش حداکثر. 
این ترکیب با عملکرد بالا زمینه را در حذف علائم شن و ماسه به طول می دهد. ایده آل برای جزئیات و پوشش وسیله نقلیه حرفه ای. 1200 علامت شن و ماسه سنگ زنی و علائم استفاده را در کمترین زمان بدون آسیب رساندن به سطح یا کثیف شدن مناطق مجاور از بین می برد. 
کارایی بالا به لطف جدیدترین فن آوری های پولیش با رنده پولیش قابل تقسیم به پایان رسید.

دسته بندی:
حق بیمه

برش / براق:
10/6

فواید:
سایش بسیار زیاد
حذف بسیار سریع علائم شن و
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکتمان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و غ
در این بخش در رابطه با نحوه مشاهده بهترین نمونه آگهی های تدریس خصوصی توضیحاتی را ارائه می کنیم. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید یک راهکار بسیار خوب و یا شاید بهترین راهکار این است که در اینترنت حضور قوی داشته باشید و در سایت های معتبر آگهی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس www.IranModares.com و تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com تبلیغ خودتان را درج نمائید. البته حضور در اینترنت فقط محدود به این دو سایت نیست و می توانید در سایت های عمومی آگه
آیا سپردن سرمایه به سبدگردان ضرورت دارد؟این سوال پیش می‌آید که چرا ما خودمان سرمایه‌مان را در بورس در اختیار نگیریم و خودمان خرید و فروش نکنیم؟
زمانی که تازه در بورس شروع به کار کرده بودم از روی کم تجربگی سهمی رو که فکر می‌کردم خوب است به دیگران معرفی می‌کردم بدون توجه به شناخت آن فرد از بازار سرمایه. تا اینکه سهم فولاد مبارکه به من نشان داد که معرفی و خرید یک سهم همه فرایند سرمایه‌گذاری نیست.
داستان بر می‌گردد به اوایل اردیبهشت ۸۷ فولاد
بخشی از اوازی که قالی بافان ترکمن هنگام قالی بافی می خوانند:(چالینگ چالینگ چال قیزلار اله داراق ال قیزلاد اله داراق الایلی خالا ناقیش ثالایلی)ترجمه فارسی:(دخترها شانه ها را بردارید و بر تارهای قالی فرود اورید شانه ها را برداریم و قالی را منقش کنیم).
یکی از دوستانم می گفت:((باخودم عهد کردم به هر شهر یا کشوری که سفر می کنم یه صنایع دستی یا یادگاری خاصی از انجا برای خودم بگیرم و بگذارم در اتاقم تا هروقت دیدمش یاد خاطراتم در ان مختصات جغرافیایی بی
به حق، چشمگیر ترین لحظه زندگی در سال 98 تا این لحظه همان صبح اردیبهشتی بود که نشسته بودم روی نیمکت چوبی.دقیقا روبه روی قیصریه نشسته بودیم.من نقاشی های نیم-سوخته و نیم-ساییده را واضح می دیدم و داشتم بلند بلند شعری از سهراب میخواندم.خوب یادم هست.گمان کنم پربازده ترین کاری بود که در سال 98 تا به این لحظه انجامش دادم.چون همان بعد از ظهر تفسیر شعر در آزمون آمده بود و من کیفور و مست از غرور_طوری که انگار ظل‌السلطان بوده باشم _ بارها این حرکت هوشمندانه
بخشی از اوازی که قالی بافان ترکمن هنگام قالی بافی می خوانند:(چالینگ چالینگ چال قیزلار اله داراق ال قیزلاد اله داراق الایلی خالا ناقیش ثالایلی)ترجمه فارسی:(دخترها شانه ها را بردارید و بر تارهای قالی فرود اورید شانه ها را برداریم و قالی را منقش کنیم).
یکی از دوستانم می گفت:((باخودم عهد کردم به هر شهر یا کشوری که سفر می کنم یه صنایع دستی یا یادگاری خاصی از انجا برای خودم بگیرم و بگذارم در اتاقم تا هروقت دیدمش یاد خاطراتم در ان مختصات جغرافیایی بی
به حق، چشمگیر ترین لحظه زندگی در سال 98 تا این لحظه همان صبح اردیبهشتی بود که نشسته بودم روی نیمکت چوبی.دقیقا روبه روی قیصریه نشسته بودیم.من نقاشی های نیم-سوخته و نیم-ساییده را واضح می دیدم و داشتم بلند بلند شعری از سهراب میخواندم.خوب یادم هست.گمان کنم پربازده ترین کاری بود که در سال 98 تا به این لحظه انجامش دادم.چون همان بعد از ظهر تفسیر شعر در آزمون آمده بود و من کیفور و مست از غرور_طوری که انگار ظل‌السلطان بوده باشم _ بارها این حرکت هوشمندانه
یک. فکر می‌کنم این روزها در منظم‌ترین و پربازده‌ترین حالت خود از بدو تولد تا الآن‌ام! صبح بیدار می‌شوم و چای درست می‌کنم و چنددقیقه‌ای منتظر می‌مانم تا خانواده هم بیدار شوند و صبحانه بخوریم. مادرم نمی‌گذارد بروم آش یا حلیم بخرم. خودش می‌گوید به‌خاطر رعایت مسائل بهداشتی است، اما من فکر می‌کنم هنوز از داستانِ پست «به‌خاطر نیم‌کیلو آش» می‌ترسد! (-: بعد از صبحانه می‌روم داخل اتاق‌م و می‌نشینم پشت میزی که دو ستون کوتاه کتاب از سمت چپ
یکی از عوامل پیشرفت در یک شرکت را می توان داشتن سایتی پربازده و مناسب دانست. یک سایت شرکتی باید گرافیک قوی و متفاوت تری نسبت به رقبای خود داشته باشد که علت برتری آن سایت نسبت به رقبای دیگر این است که نوعی برند سازی انجام می‌شود. 
در یک سایت که مختص شرکت می باشد باید محصولات، امکانات و خدمات به گونه ای قرار گیرد که کاربران در مدت زمان کوتاهی و به راحتی بتوانند به این محصولات و خدمات دست پیدا کنند و از نحوه انجام کار و فعالیت شرکت مورد نظر اطلا
کانبان یک سیستم برنامه ریزی اجرای پروزه است
معمولاً کسانی که در حوزه‌ی مدیریت عملیات یا مدیریت پروژه فعالیت دارند، جزئیات بسیاری را در مورد بکارگیری و پیاده سازی این ابزار می‌آموزند.
رویکرد  Kanban :Kanban یک روش قدرتمند و کاربدی است که از تجسم کار استفاده می کند. کانبان بهترین انتخاب برای استارت اپ ها است چون بسیار سریع میتوان از ان فید بک و بازخورد گرفت . با استفاده از Kanban شما باید بر روی تجسم کار در حال پیشرفت، نگه داشتن گردش کار به شکل ثاب
این روزا موضوع بیشتر بحث ها ، موفقیت در بورس است. فعالان قدیمی بازار بورس حتما میدانند که بورس همیشه اینطور پربازده و پرسروصدا نبوده و تقریبا از اواسط سال 91 بود که بازار بورس بازدهی خوبی را نصیب سرمایه‌گذارا کرد.
در ابتدا در یک جمله این را بگوییم که برای رسیدن به آزادی مالی و به دست آوردن ثروت از طریق بورس ، حداقل 10 درصد از درآمدتان را (هرچقدر هم که کم باشد) سهام بخرید و سرمایه‌گذاری کنید.
همان ابتدا باید پولی که برای سرمایه‌گذاری (خرید سها

ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌خود را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
مراحل ثبت شرکت سهامی عام
گام اول:     تأسیس شرکت
گام دوم:     اظهارنامه تأسیس شرکت
گام سوم:   تهیه طرح اعلامیه پذیره نویسی
گام چهارم:  امضای ورقه تعهد سهم
گام پنجم:    تشکیل سرمایه
گام ششم:  تخصیص سهام
گام هفتم:   ایجاد شرکت
قدم آخر:     ثبت شرکت پس از تشکیل
موسسه ی غیر تجاری چیست؟
هر گاه چند شریک بخواهند برای فعالیت غیر تجاری خود نظیر فعالیتهای خدماتی و مشاوره ای شرکتی را ثبت کنند. باید به عنوان موسسه غیر تجاری به ثبت برسانند.
در واقع موسسات غیر
به گزارش خبرگزاری فارس، پیمان حدادی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه، دیشب در برنامه «پایش» که با موضوع «آینده بازار بورس در سال 99» پخش شد، با اشاره به اینکه در سال 99 بازار سرمایه از سایر بازارهای موازی بازدهی بیشتر دارد، گفت: بازدهی بازار سرمایه بیشتر از نرخ تورم است و مانند هر بازار دیگری برای سرمایه گذاری در آن باید دانش لازم را داشت.وی بیان کرد: به مردم توصیه می شود با سرمایه های مازاد خود در این بازار سرمایه گذاری کنند و پیشنهاد می شود مر
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌ ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و غیره ن
سرمایه گذاری
نیاز به توسعه باشگاه های بدنسازی روز به روز در سطح جامعه بیشتر احساس میشود. با افزایش آگاهی عموم مردم نسبت به حفظ سلامتی و اهمیت آن در زندگی، افراد امروزه وقت بیشتری را به ورزش کردن اختصاص میدهند. بنابراین سرمایه گذاری در این زمینه امری کاملا منطقی و پربازده خواهد بود. به خصوص در کشور ما که به لحاظ آماری نشان داده است که مردم ایران نسبت به سایر کشورهای جهان بیشتر به بدنسازی علاقه دارند. این آمار ملموس را میتوانید از تعداد پرشمار

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت خود را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد .(کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و غ
اگر قبل از خرید پاوربانک یک چیز وجود دارد که بسیاری از افراد می خواهند بدانند ، باید این ظرفیت شارژر قابل حمل باشد. در اصل این چیزی است که یک شارژر قابل حمل را در وهله اول قابل حمل می کند و همچنین این چیزی است که نشان می دهد چگونه می خواهید شارژر قابل حمل خود را تجربه کنید. از آنجا که بانک های برق وجود دارند که ظرفیت توان کم مانند 3000 میلی آمپر ساعت دارند ، و اینها اساساً در میان پربازده ترین پاور بانک ها هستند اما در عین حال ، آنها دوام چندانی ند
هدف از سئو کردن سایت دیده شدن در گوگل و در نتیجه رسیدن به درآمدهای فوق العاده بالا، بدون هزینه های بالای تبلیغات و بازاریابی است. بدیهی است که مهمترین هدف هر کسب و کار اینترنتی رسیدن به درآمد عالیست. چراکه هر کسب و کاری اگر نتواند به درآمد برسد دیر یا زود مجبور است صحنه را ترک کند. اما رسیدن به چنین هدفی بدون دیده شدن در گوگل به هیچ وجه امکان پذیر نیست. پس برای رسیدن به درآمد سئو کردن سایت نسبت به هر کاری اهمیت بیشتری دارد.

اما با اینکه سئو می
شاهین ویلا از محله‌های کلانشهر کرج و چهارمین منطقه پر تقاضای این شهر به شمار می‌رود.
محله شاهین ویلا در منطقه ۶ کرج واقع شده است. این محله از شمال به باغستان، از غرب به محله گلدشت، از شرق به محله گوهردشت و از جنوب به خیابان بهشتی و حصارک بالا منتهی می‌شود. در چند سال گذشته تب ساخت و ساز به ویژه با احداث شهرک‌ ها در این محدوده، منجر به افزایش خرید خانه در شاهین ویلا شده است. روند معاملات در شاهین ویلا به شکلی بوده است که در آبان‌ماه امسال، ۱۳۶
چند نکته برای کمک به شما در کنترل خشم

عصبانیت یک احساس طبیعی است و می تواند یک احساس مثبت باشد وقتی به شما کمک می کند تا از طریق مسائل یا مشکلات کار کنید ، خواه در محل کار باشد یا در خانه.
با این وجود ، اگر منجر به پرخاشگری ، طغیان و یا حتی اختلافات جسمی شود ، عصبانیت می تواند مشکل ساز شود.
کنترل خشم برای کمک به شما در جلوگیری از گفتن یا انجام کاری که ممکن است پشیمان شوید بسیار مهم است. قبل از تشدید عصبانیت ، می توانید از راهکارهای خاص برای کنت
سبک‌های رایج در طراحی خانه چوبی
سبک‌های رایج در طراحی خانه چوبی : گزینه‌های مختلفی برای طراحی خانه چوبی متناسب با ترجیح کاربر وجود دارد؛ از یک خانه چوبی گردشگری کلاسیک و جذاب تا یک خانه چوبی مدرن با پیشرفته‌ترین و مجهزترین امکانات. همچنین شرایط آب‌وهوایی و فرهنگی محل اجرای پروژه نیز بر طراحی خانه چوبی تأثیرگذار خواهند بود. در این مطلب ابتدا به معرفی رایج‌ترین سبک‌ها در طراحی خانه چوبی اشاره کرده و در پایان نکاتی را که می‌توانید در ان
گاهی اوقات شاید افراد احساس کنند که نمی‌توانند به اهداف خواسته‌های خود در زندگی دست یابند. این افراد دقیقاً در نقطه‌ای هستند که نمی‌دانند باید چه کار کنند و راه مواجهه با اتلاف وقت را نمی‌دانند. یکی از اولین کارهایی که این افراد باید انجام دهند شناسایی مواردی است که زمان آنها را تلف می‌کند. یعنی کارهایی که در مسیر موفقیت در سر راه آنها قرار می‌گیرند و اجازه پیشروی در این مسیر و رسیدن به اهداف خود را به آن‌ها نمی‌دهند. همه ما گاه خود را د
دست های فرزندانمان را به شیطان نسپاریم

در این روزهای گرم تابستان بازار اوقات فراغت دانش آموزان
و دانشجویان داغ است. چیزی که اغلب پدرها  و
مادرها را کلافه می­ کند، مشغول
بودن بیش از اندازه فرزندان با تلفن های همراه ویا تبلت ورایانه است. مرتب در حال بازگویی
مضرات این گونه وسایل از امواج و اشعه های سرطان زا گرفته تا ضعف عضلانی، چاقی مفرط
وتحلیل سلول های مغزی، علی الخصوص برای کودکان هستند.
اما باید دید ما به عنوان پدر ومادر که نگران هدر رفتن
او
برای انتخاب یک معلم خصوصی خوب باید معیارهای مهمی رو مثل سابقه تحصیلی و علمی ، تجربه و سابقه کاری و تخصص اون معلم رو در نظر بگیرین . اینجوری نه تنها وقت و هزینه خودتون رو هدر نمی دین ، بلکه با آموزش اون معلم به اون نتیجه دلخواهتون هم میرسین .
وقتی دانش آموز و یا اولیا اون نمی تونن به تنهایی از پس مطالعه و یادگیری مطالب درسی بر بیان میرن دنبال انتخاب یک معلم خصوصی خوب که با کمک اون بتونن به اون نتیجه دلخواه برسن . اما انتخاب یک معلم خصوصی خوب این ر
بازاریابی محتوا چیست؟
تولید و انتشار مطالب مفید و مرتبط، برای جذب بازار هدف، بازاریابی محتوا نام دارد. استراتژی بازاریابی محتوا آن است که مخاطب با استفاده از مطالب رایگان، اعتماد و علاقه بیشتری به کسب‌وکار شما پیدا کند و در نهایت از شما خرید کند.
بازاریابی محتوا برای تمام کسب‌و‌کارها قابل استفاده است. شما توسط بازاریابی محتوا به مخاطبان نشان می‌دهید متخصص هستید و می‌خواهید به خریداران کمک کنید تا با دانش بیشتر درست تصمیم بگیرند. شما
طراحی سایت برای مهدکودک نیاز به تخصص و ظرافت و مهارت در شناخت کودکان و والدین دارد. طراحی سایت برای مهدکودک باید نشان دهنده فضای شاد کودکانه باشد.

طراحی سایت برای مهدکودک
طراحی سایت برای مهدکودک حلقه اول برای شناخت و ایجاد اعتماد والدین برای سپردن فرزندانشان به شما است. زندگی در جامعه پرتنش امروز، گذراندن وقت با کودکانمان را دشوار تر از پیش نموده است.
تعهد ما نسبت به کار و پیشرفت شغلی نیاز به مکانی دارد که بتواند از فرزندان ما مراقبت کند. م
نحوه ثبت شرکت در کانادا :کانادا یکی از کشورهای بسیار ثروتمند واقع در آمریکای شمالی می‌باشد. وجود امکانات، منابع طبیعی و انسانی بسیار فراوان در این کشور، سبب شده است بسیاری از افراد در سراسر جهان به دنبال کسب درآمد از این کشور باشند. به عبارت دیگر وجود اقتصاد پیشرفته در کشور کانادا بسیاری از افراد را ترغیب به زندگی و کسب درآمد از این کشور می‌نماید. در این راستا می‌توان گفت که ثبت شرکت در کانادا یکی از راه‌های رایج کسب اقامت و همچنین کسب د
دردسرسازترین مشکل در تجارت آنلاین عدم فهم مشترک در مفاهیمی مثل خرید بک لینک است. اینکه قرار است چه خدماتی دریافت کنید و پول چه چیزی را بپردازید. عدم درک درست، باعث می‌شود برخی، انتظارات بی‌جا و بعضا عجیبی از خرید بک لینک داشته باشند و از موضع خود کوتاه نیایند. بالاخره روزی باید کسی برای روشن کردن این مفاهیم قدم پیش بگذارد و سوءتفاهم‌ها را برطرف کند. گفتم چرا این شخص من نباشم؟ باید تجارب خود را در معرض نقد قرار دهم تا با چکش‌کاری به آنچه مطل
نظرات جالب یکی از نتورکر های حوب کشورمون درباره تلفیق هنر آقای محمدرضا قدسی نیا
سلام به دوستانمن از سال 79 با نتورک آشنا شدم و ازین 18 سال حداقل 12سالش رو مشغول بودم و انواع اونا رو اعم از باینری چندسطحی ماتریسی یونی لول و جدا شونده رو کاملا آشنایی کامل دارم اما درمورد پلن تلفیق هنر باید بگم که واقعا محشره! فوق العاده مهندسی و واقع بینانه طراحی شده و روزبروز هم داره کاملتر و پربازده تر میشه. ان شاءالله خبرای خوشی هم در اردیبهشت ماه در انتظار دوس
مسابقه ای علیه رونق تولید!!!
 «وَأَنْ لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَی»(نجم-39) مفهومی که
در ابتدا از این آیه شریفه برداشت می­شود این است که انسان چیزی را به دست نمی آورد و صاحب و مالک چیزی نمی­ شود، مگر در اثر سعی و تلاش خود.

زمانی که به دنبال تطبیق مفهوم این آیه شریفه با مصادیق خارجی می گردیم به تناقض برمی­خوریم. بارها و بارها دیدیم و شنیده
ایم که ثروت های هنگفت از راه های ساده و بی تکلف به دارایی های افراد افزوده می­ شود.

مصادیق اجتما
 – 1- 3- 1- اهمیت نیاز به جذب دانش برای حوزه های خدماتی و دولتی:
جذب دانش دارای یک اهمیت فزاینده برای دولت جهت مواجه با مخاطراتی است که توسط اقتصاد دانش محور ایجاد می شود. این مخاطرات در جنبه های زیر مورد توجه قرار می گیرند. دانش به یک عامل حیاتی تعیین کننده برای رقابت پذیری در بخش دولتی تبدیل شده است. خدمات رسانی و    سیاست گذاری دو فعالیت اصلی دولت ها هستند. در یک اقتصاد دانش محور، دولت ها به شدت در هر دو زمینه با رقابت بین المللی و حتی ملی مواجه
روش انتخاب بهترین و موثرترین کلاه تبلیغاتی
برای تبلیغات روش های مختلفی وجود دارد، همه ما بارها در نمایشگاه های مختلف مانند کلاه تبلیغاتی، با مواردی مواجه شده ایم که شرکت های مختلف برای ارائه بهتر محصولاتشان از آنها استفاده می کنند، اما در این مورد که چطور باید این تبلیغات را انتخاب کنید همیشه یک سری سوال مشخص وجود دارد، مثلا اینکه چطور بیشتر دیده شویم؟ چطور کمترین هزینه را پرداخت کنیم تا بتوانیم تعداد بیشتری کالای تبلیغاتی ارائه دهیم؟هز
بعد از درمان بیماران مهم‌ترین فعالیت یک کلینیک، یافتن بیماران جدید است. شاید بهتر باشد به جای «یافتن بیمار» از اصطلاح «خرید بیمار» استفاده کنیم. چرا؟ یافتن و جذب بیمار نیاز به صرف وقت و هزینه دارد. اگر همیشه به‌یاد داشته باشیم که همیشه باید در حال «خرید بیمار» باشیم، وقت و هزینه لازم را اختصاص خواهیم داد. همچنین همیشه در حال یافتن روش‌های ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر جذب بیمار خواهیم بود.
اگر مدیر کلینیک یا مطب جدیدی هستید کارتان سخت‌تر است؛

در این مقاله می‌خواهیم انواع شبکه‌های کامپیوتری را از نظر وسعت و گستردگی مورد بررسی قرار دهیم و کاربردهای آن‌ها را برای شما بیان کنیم. امروزه شبکه های کامپیوتری بخش اصلی کسب‌وکار را شامل می‌شوند. که در زمینه‌های مختلفی مانند: دسترسی به اینترنت، چاپ یک سند کاغذی و دانلود یکی از فایل‌های پیوست شده به ایمیل کاربرد دارند.
انواع شبکه های کامپیوتری می‌توانند به تعداد انگشت شماری دستگاه داخل یک اتاق یا حتی میلیون‌ها دستگاه که در سرتاسر ج
زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (بخش اول)
یکی ازمهمترین اهداف یادگیری زبان انگلیسی، شرکت در آزمون آیلتس است. همانطور که میدانید شرکت در این آزمون از هزینه های بالایی برخوردار است. پس موفقیت در این آزمون نیز از ریسک بالایی برخوردار میباشد.
حال چگونه ریسک این آزمون را کاهش دهیم؟ با شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس ! این آزمون دقیقا مانند آزمون اصلی برگزار میشود و شما را با فضای آزمون اصلی آشنا میکند. شرکت در آزمون ماک آیلتس ، ریسک شما را برای موفق
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. خودرو بی ام و Z4 از سری خودروهای رودستر اسپرت بی ام و به حساب می آید که برای نخستین بار در سال 1989 میلادی به بازار معرفی و نسل پنجم و ششم آن به ترتیب در سال های 2009 و 2017 وارد بازارهای جهانی شد. رودستر به خودرویی می گویند که سقف آن متحرک بوده و دو درب می باشند. خودرو بی ام و Z4 در نسخه های مختلفی از جمله 20i ،28i ،35i ،23i و 25i به بازار عرضه شده است که در برخی مشخ
اختراع برتر جهانی در عرصه نانو 10

فناوری نانو، نانو فناوری یا نانو تکنولوژی؛ رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود یک تا ۱۰۰ نانومتر است.
به گزارش ایسنا، در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم‌هایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی - عمدتاً متأثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک - ا
الان دیگر همۀ مردم، به دنبال این هستند که کسب و کارشان را وارد فضای آنلاین کنندبا طراحی سایت، یا راهی برای کسب درآمد از اینترنت پیدا کنند و از طریق اینترنت پولدار شوند! خب در درجۀ اول این افراد به چه چیزی نیاز دارند؟ معلوم است، یک وب سایت! مقاله امروز پرتال، مخصوص افرادی است که ظرفیت‌های مادی و غیر مادی فضای آنلاین را درک کرده‌اند و به دنبال راهی برای درآمد بیشتر هستند.
در واقع امروز می‌خواهم در مورد یکی از راه‌های کسب درآمد آنلاین، یعنی 
قفسه‌ کتابفروشی‌ها پر است از کتاب‌هایی که می‌خواهند به شما یاد دهند، چگونه زندگی بهتری داشته باشید و این مسئله حکایت از آن دارد که این روزها ما انسان‌ها خیلی از زندگی‌مان راضی نیستیم و می‌خواهیم برای رشد و پیشرفت آن گامی برداریم.اما حتماً متوجه شده‌اید عمر این کتاب‌ها در قفسه کتابفروشی چندان طولانی نیست و دیری نمی‌پاید که کتاب‌های جدید با عناوین وسوسه‌انگیزتر و همان محتوای تکراری و کلیشه‌ای جای آن‌ها را می‌گیرند. اما چرا کتاب‌ه
مشارکت ساخت در پونک

در مورد قرارداد مشارکت ساخت در پونک اولین تعهد مالک آن است که زمین خود را در اختیار مجری قرار دهد و در مقابل ، مجری متعهد می‌شود که مراحل ساخت آپارتمان را با توجه به شرایط  قرارداد اجرا کند ولی قرار دادهای مشارکت ساخت  باهم فرق دارند و همه ی این ها بستگی به متراژ زمین و اداری و یا مسکونی بودن برای ساخت فرق می کند و بستگی به نوع مصالحی که در آنجا به کار می رود دارد و هر یک با توجه به شرایطی گوناگونی هر یک دارند شرایط قرار دا

اتلاف منابع در طرح اتیلن مرکز
چند ماه پیش به مناسبتی در جریان طرحی تحت عنوان کلی «اتیلن مرکز» قرار گرفتم. داستان این طرح مصداق دیگری از بی‌مطالعه عمل‌کردن و اتلاف منابع یا فراهم‌کردن موجبات اتلاف منابع در مجموعه صنعت نفت است. طرح اتیلن مرکز چیست؟ ازآنجاکه اتیلن پایه بسیاری از محصولات پتروشیمیایی است، ظاهرا بنا بر پیگیری و اعمال فشار نمایندگان استان فارس در مجلس، هیئت وزیران در سال 1386 بدون اتکا به حداقل مطالعات لازم، تصویب می‌کند که خ
عیب یابی بخش فشار بالای
یک سیستم تبرید (اصطلاحأ های پرشر) اغلب به تکنسین ها اطلاعات ارزشمندی ارائه می
دهد.به همین دلیل است که آنچه در کندانسور رخ می دهد؛ انعکاسی است مستقیم از آنچه
در بقیه سیستم تبرید اتفاق می افتد.
به طور خاص، دمای کندانس
(منظور دمای چگالش مبرد در کندانسور) نکات مفیدی در مورد اینکه چه مشکلاتی ممکن
است در یک سیستم تبرید وجود داشته باشد؛ ارائه می دهد.این موضوع به این دلیل است
که تقریبأ تمام گرمای جذب شده توسط مبرد در سیستم، از
ویدئو بهترین روش برای نشان دادن ویژگی‌های شخصیتی شما به بیماران است و بازاریابی ویدئویی، یکی از محبوب‌ترین و پربازده‌ترین روندهای بازاریابی امروزی است که بیش از هر کمپین دیگری، نرخ تعاملات کاربران را افزایش می‌دهد و به جذب بیمار کمک می کند.
افرادی که ویدئوهای شمارا می‌بینند می‌توانند نحوه تعامل شما با بیماران را ببینند، با دستیاران شما در مطب و اتاق عملآشنا شوند و از نکات و مطالب آموزنده‌ای که در ویدئوهایتان برای آن‌ها آماده می‌ک
تندخوانی متون انگلیسی در کوتاهترین زمان
یادگیری زبان انگلیسی بخش های مهم و مختلفی دارد اما مهمترین بخش های آن گرامر زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی است. بعد از انتخاب موسسه زبان و رفتن به کلاسها استاد تمام موارد لازم را برای شما توضیح خواهد داد اما اگر در خانه و یا به صورت آنلاین به آموزش زبان انگلیسی میپردازید، بهتر است از این دو بخش شروع کنید.
برای آموزش گرامر زبان انگلیسی سایت های متنوعی وجود دارد که با مطالعه آنها میتوانید به ر
همه آنچه را که باید درباره گوگل ادوردز بدانید
به طور کلی سیستم گوگل ادوردز به یک برنامه تبلیغاتی در گوگل گفته می شود که تبلیغ کنندگان با استفاده از آن می توانند کلمات کلیدی خاص برای سایتشان فراهم آورده و آن را به مقطع بالایی از نتایج گوگل برسانند. به جرات می توان گفت گوگل ادوردز یکی از بهترین و مؤثرترین روش های تبلیغاتی در گوگل است که اگر به صورت اصولی مورد استفاده واقع شود می تواند میزان بازدهی و اثربخشی بسیار بالایی برای سایت های مختلف به
گاوزبان ایرانی گیاهی چندساله با ریشه هی قطور، برگ ها زبانه ای و رزت، ساقه و برگ ها پوشیده از کرک های زبر و خشن هستند. طول ساقه گل دهنده ۸۰ – ۶۰ سانتی متر است. گل آذین با گل های قیفی شکل به رنگ قرمز ارغوانی، که پس از خشک شدن به رنگ آبی یا بنفش در می آیند. در هر سنبله تعداد زیادی گل وجود دارد که به تدریج از پایین به بالا باز می شوند. گل گاوزبان ایرانی که فقط در ایران رشد کرده و بومی مناطق البرز و شمال ایران میباشد .گاوزبان اروپایینوع دیگر گونه ی اروپ
شاخص قدرت نسبی در اکسپرت آپشن یا RSI یک نوسانگر ساده و مفید است. نوسانگرهایی مانند RSI به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تشخیص دهید که چه زمانی ارز مورد نظر بیش از حد خریداری یا فروخته شده است و در نتیجه یک حرکت بازگشتی محتمل خواهد بود.
برای
افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
برای افرادی که دوست دارند به قیمت پایین خریده و با قیمت بالا بفروشند، شاخص قدرت نسبی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
از شاخص قدرت نسبی می‌تواند با ع

افراد بسیاری از اینکه وقت کافی برای انجام همه‌ی کارهای‌شان ندارند، شکایت می‌کنند. این افراد پیوسته از برنامه عقب‌اند، با اینکه همیشه مشغول کار هستند. در مقابل، برخی افراد قادرند کارهای بسیاری را در طول روز سر و سامان بدهند؛ این افراد نیروی فراطبیعی ندارند، فقط برخی عادات ساده و یا یکم عجیب دارند که آنها را در کارشان به کار می‌گیرند. عاداتی به سادگی مرتب نگه داشتن محل کار و یا داشتن ۸ ساعت خواب خوب شبانه.در این مقاله می‌توانید ۱۵ عادت

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
دوباره دو سه روز بود که من هی تو ذهنم وبلاگ مینوشتم. دیگه الان عزممو جزم کردم که بیام اینجا و بنویسم.
اون شب (پست قبل) هی رفتم و اومدم و کار کردم و وسطاش به طرز وحشتناکی هم خوابم میگرفتا...اما سر لج افتاده بودم که کارو تموم کنم. چون میدونستم اگه بخوابم؛ با توجه به اینکه کلا خوابم خراب شده دیگه؛ فردا خیلی پربازده نیستم و حال گندم! باهام میمونه. عاقا خلاصه من با بدبختی مطالبو نوشتم و هی ذهن کمالگرام میگفت این آشغالا چیه نوشتی و هی بش میگفتم خفه شو!
خ
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م

قالب بتنجهت ساخت یک سازه بتن مسلح، باید بتن تازه در قالب بتن فلزی یا انواع دیگر قالب بتن ریخته شود، تا بعد از پر کردن تمام حجم قالب ها و گیرش بتن به شکل لازم درآید. از مهمترین مراحل در ساخت سازه‌های بتنی، نحوه قالب ‌بندی است. به همین خاطر باید مجری سازه‌های بتنی کاملاً در جریان امور مربوط به قالب‌ بندی، از تجهیزات قالب بتن تا مشخصات و جزئیات ابعاد و روشهای اجرا قرار داشته باشد قالب بتن که از دیر باز در مدلهای مختلفی از قبیل چوبی ، فلزی و...
جهت ساخت یک سازه بتن مسلح، باید بتن تازه در قالب بتن فلزی یا انواع دیگر قالب بتن ریخته شود، تا بعد از پر کردن تمام حجم قالب ها و گیرش بتن به شکل لازم درآید. از مهمترین مراحل در ساخت سازه‌های بتنی، نحوه قالب ‌بندی است. به همین خاطر باید مجری سازه‌های بتنی کاملاً در جریان امور مربوط به قالب‌ بندی، از تجهیزات قالب بتن تا مشخصات و جزئیات ابعاد و روشهای اجرا قرار داشته باشد قالب بتن که از دیر باز در مدلهای مختلفی از قبیل چوبی ، فلزی و... در پروژه ه
همکاری در فروش یعنی اینکه شما از طریق فروش محصولات ، معرفی خدمات و محصولات و یا استفاده از محصولات یا خدمات سایر کسب و کارها به درآمد برسید. منظور اینست که کسب و کارهای اینترنتی وجود دارند که به دیگران اجازه می دهند با معرفی آنها به سهمی از سود برسند.
در سیستم همکاری در فروش شما به ازای کاری که برای کسب و کارهای دیگر انجام می دهید درصدی از همکاری در فروش را کسب خواهید نمود.
چگونه با همکاری در فروش با کسب و کارهای دیگر می توان درآمد خود را حداقل
به عنوان مثال، کمپین های خودرویی شیپور را می توان یک کمپین تبلیغاتی تاثیرگذار و موفق نامید. آنها به صورت مشخصی از همه رسانه ها برای القای شعارهایی نظیر “یک معامله شیرین” استفاده نمودند که تعداد نصب و استفاده از نرم افزارشان را تا حدود بسیار زیادی بالا برد.
کمپین تبلیغاتی، مثل برنامه‌ریزی برای سفر یا چیزی شبیه آن نیست. کمپین‌های موفق می‌بایست بر اساس تحقیقات دقیق، متفکرانه و متمرکز بر جزئیات باشد و نباید بر اساس یک ایده کلی اجرا شود.
برن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینک روز